niedziela, 4 czerwca 2017

Simplicity


Lubię prostotę. Wszystko jest jasne, przejrzyste i szczere. Pokazuje rzeczy takimi jakie są.  Uważam, że moje prace często nie są skomplikowane, a wręcz przeciwnie, łatwe do wykonania. Nie wymagają zbytniej ilości produktów do wykorzystania. To raczej zabawa z nimi czyni efekt końcowy bardziej różnorodny.
I like simplicity. I value integrity and I like things to be clear and honest. I like to say and show things as they are. It also applies to my art. I think my works are not very complicated - they are easy to make and usually, I don't use too many supplies to make art. It's rather HOW I use them and how creative I am with the products that make my pieces special.I dzisiaj właśnie chciałam Wam pokazać jak za pomocą kilku mediów można stworzyć efektowną pracę. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.
Today I'd like to show a very simple trick with just 3 products to create some interesting effects! I hope you'll like it.


Na początek pokryłam moją bazę czarnym gesso, na które po podsuszeniu, nałożyłam maskę i przez nią dodałam kolejną warstwę gesso. 
First, I covered a tag with Black Gesso and after it dried, I took a Weaving stencil and added one more layer of Gesso


Za pomocą 3D Matte Gel przykleiłam różne elementy, o nierównej fakturze od spodu. Wiedziałam, że dzięki temu żelowi, po wyschnięciu, wszystko będzie trzymało poziom.  
I used 3D Matte Gel to glue my embellishments, this gel is simply the best supply for that.


Następnie całość ponowie pokryłam czarnym gesso. Na koniec podkreśliłam wszystkie szczegóły za pomocą wosku White Gold. Wosk nałożyłam za pomocą opuszka palca, jedynie w miejscach trudno dostępnych wykorzystałam pędzelek ze sztywnym włosiem.
Then I covered everything with Black Gesso and then added some highlights and accents with Art Alchemy White Gold Wax. I applied it with the tip of my finger and with a little brush to add it in places I couldn't reach. Done! Nothing more simple!Prima - Art Basics - Heavy Gesso – Black 961459
Prima - Art Basics - 3D Matte Gel 961398
Prima - Art Alchemy - Metallique Wax - White Gold 964016
Prima - Elementals - 7x9 Stencil "Weaving" 962333

8 komentarzy:

 1. Ta praca jest przepiękna, niesamowity efekt osiągnęłaś!

  OdpowiedzUsuń
 2. This has a very interesting look and I hope you do another one!

  OdpowiedzUsuń
 3. This is a fabulous piece. It looks complicated at first glance but your tutorial makes it look easy. It looks just like brass. Beautiful!
  Kate

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale fajne :) Mnie się często zdarza myśleć jakbym była nakręcona ;)))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo.
I really appreciate your kind words!