czwartek, 10 maja 2012

wyzwaniowo

Dzisiaj kolejne wyzwanie na scrapki-wyzwaniowo. Jednak odmienne od ostatnich... dlaczego?

Przede wszystkim pożegnałyśmy się z Magda(i)Leną, która od samego początku wspierała całe DT nie tylko swoją wspaniałą osóbką, ale także niesamowicie dopracowanymi, dopieszczonymi... po prostu przepięknymi pracami! Chciałabym i tutaj podziękować Tobie Magda(i)Leno za wspólnie spędzony czas :*

Nasze designerskie szeregi zasiliła również mega uzdolniona osóbka! Bo któż nie zna cudownych prac Czekoczyny? Któż nie odwiedzał jej bloga, zaczytując się w humorystycznych opowieściach z życia wziętych?
Czeko! bardzo się cieszę, że to właśnie Ty będziesz częścią tego zespołu :*

Muszę się Wam przyznać, że to właśnie dzięki udziałowi w tym DT czuję, że naprawdę rozwinęłam skrzydła :)
Dlatego też, gorąco zachęcam Was do udziału w wyzwaniach! Dają niesamowitego kopa i pozwalają dotrzeć tam gdzie nawet nie sądzilibyśmy, że trafimy ;)


Dzisiejsze wyzwanie na scrapki-wyzwaniowo, przygotowała Martyna, która zaproponowała nam wykorzystanie podkładek. >>> tutaj <<< znajdziecie wszystkie wytyczne :)
tym razem zdecydowałam się... UWAGA, UWAGA! zrobić okładkę :P z wykorzystaniem podkładek pod piwo, lata temu zakoszonych z jakiegoś baru (wtedy jeszcze nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak scrapbooking, ale byłam przekonana, że na pewno! do czegoś się przydadzą :) z tym, że jest to okładka nietypowa, bo dla małego notesu (kostki) z wyrywanymi karteczkami.


wykorzystałam tutaj, distress vintage photo, papiery 7gypsies, holtzowską taśmę i stemple (te i te) oraz ecolinę nr 361 i 578.

i tak jak ostatnio pisałam, dzisiaj mój debiut na Scrapujących Polkach w dziale Altered Art & Mixed Media. na początek zaproponowałam wykorzystanie dowolnej mapy. wytyczny znajdziecie >>> tutaj <<<
zdecydowałam się wykorzystać mapę metra, pochodzącą z przewodnika po Paryżu z lat 80, jako tło do mniejszej wersji tradycyjnego layout`a
wykorzystałam tutaj zdjęcie  znakomitego francuskiego fotografa Roberta Doisneau, który jest twórcą jednego z najsłynniejszych zdjęć pocałunku ;) ponadto papiery 7gypsies Lille, holtzową ramkę, taśmę i stempelek, tusze distress vintage photo, archival ink jet black i coffee, glossy accents a na koniec ecolinę nr 578 i rozpuszczalną kawę ;) 
Mam nadzieję, że przyłączycie się do tego wyzwania na portalu Scrapujące Polki :)

dziękuję Wam za odwiedziny i liczne komentarze, które dodają mi skrzydeł i utwierdzają w przekonaniu, że warto dzielić się z innymi swoją pasją! 
całusy :*14 komentarzy:

 1. Paryż, ach ten Paryż... Oh la la!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak tylko znajdę czas, to przyłączę się do zabawy u Scrapujących Polek - bardzo podoba mi się Twoje wyzwanie! Poza tym, Twoja paryska praca jest szalenie inspirująca!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wpadłam w zachwyt i wcale nie chcę z niego wychodzić....

  OdpowiedzUsuń
 4. Mmmmmmmmmmmmmmmm...
  Ręko DZIEŁO!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajne pomysłowe użycie podkładek!!! Skąd ja wezmę takie podkładki? Po knajpach ostatni nie chodzę... Hahaha!
  A mapkowa praca BOSKA!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne prace!!!! Zachwycasz......

  OdpowiedzUsuń
 7. A co ja Ci tu jeszcze mogę napisać :) Rozwaliłaś mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Genialna okładka! Tło jest niesamowite! Całkowicie mnie urzekła :)

  LO jest fantastyczny! Te wszystkie detale są cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bosko Kolorowy Ptaku! Paryż w Twoim wydaniu jest niesamowity!

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepiękne prace! Klimat paryski uchwyciłaś idealnie, a "skrzydlata" okładka- POWALA;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Pomysł z wykorzystaniem podkładek jako okładek świetny, no i te wszystkie warstwy i kolory w Twoich pracach są kapitalne:)

  OdpowiedzUsuń
 12. wow ile pracy! ile pomysłów! ile technik!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo.
I really appreciate your kind words!