środa, 31 grudnia 2014

Think outside the box

Ostatni dzień 2014 roku. 
To świetny moment na podsumowanie. Mijający rok nie był dla mnie łatwy, ale mimo wszystko starałam się myśleć pozytywnie. Ten layout jest idealny na dzisiejszy dzień: przypomina mi, że życie składa się z mnóstwa pięknych, niesamowitych i pełnych pozytywnych emocji spotkań i nowych doświadczeń. 
Mam nadzieję, że Nowy Rok będzie lepszy i tego Wam również życzę. 
Chciałabym również podziękować Wam za zainteresowanie, wsparcie i wszystkie słowa - to dodaje mi sił do działania! 
Last day of 2014.
Great moment for the summary in this year, right? Last year wasn't easy to me, but I try to think in a positive way. This layout it's perfect for today's post: it reminds me that life is made up of a multitude of beautiful, amazing and full of positive emotions meetings and new experiences. 
I hope New Year will be better and I wish you the same thing. 
And I want you to know how much I appreciate your interest, support and I'm thankful for every single word -  it gives me the power to go on.  


Tego layout'a zrobiłam w oparciu o grudniową mapkę Primy.
Pobawiłam się z papierami z serii Sunrise Sunset i Vintage Vanity, a także z Mechanicals'ami.
Wykorzystałam również białe serwetki od Primy i koronki, tak dla kontrastu z kolorowymi papierami. Delikatnie użyłam także białego gesso, które po prostu uwielbiam. 
I made this layout for Prima BAP December challenge.
I played with Sunrise Sunset and Vintage Vanity paper collections and some Mechanicals. I also used die cut doilies from Prima and some pieces of laces to contrast the colorful papers. I added Heavy White Gesso that I love so much. 
Dziękuję za wasze odwiedziny i wszystkie komentarze. Doceniam to!
Życzę Wam dzisiaj samych niezapomnianych i cudownych chwil.
Uściski!
Thank you so much for coming back to my blog and all the comments here. I aprecciate it - you really make my heart sing! Wishing you a great time!
Hugs! 

Monika

4 komentarze:

Dziękuję za każde słowo.
I really appreciate your kind words!